Akinių rėmeliai

akiniai su magnetiniais klipsais

190+ vienetų akinių rėmelių su magnetiniais klipsais nuo saulės!

Patogu ir stilinga.

BEPROTIŠKAI DIDELIS klipsinių akinių PASIRINKIMAS! Tikrai didžiausias asortimentas  Lietuvoje, tad tikrai išsirinksite sau geriausiai tinkantį modelį. O jei kada užmatysit kitur bent perpus tiek, tai prašom praneškit – padidinsim dar.

Tikrai išsirinksite sau patinkančius rėmelius su klipsais!

guess akiniu remelis

Jums tinkančių akinių parinkimas įeina į akinių rėmelio kainą.

Kartais eidami į kažkurią optiką, jūs abejojate ar ten dirbantys padės jums išsirinkti akinius, todėl kviečiatės savo draugę/draugą į pagalbą. O mes aiškiai deklaruojame – gražių ir jums tinkančių akinių parinkimas yra įskaičiuotas į akinių rėmelių kainą. Jei jūs pageidausite, galėsite net nežiūrėti į veidrodį, nes kiekvienas iš mūsų, dirbančių optikoje, galime būti jums „veidrodžiu“ padedančiu išsirinkti gražiausius akinių rėmelius.

Užsukite ir pasipuoškite savo „-iausiais“ !

vardiniai akiniai

Vardiniai akiniai už super kainas! VISADA!

Mes neturime brangiausių vardų akinių rėmelių kainuojančių 200 – 500 Eur.  Turime gausų pasirinkimą ir labai gerą kainą (57-98eur) vardiniams akinių rėmeliams iš vidutinės kainų kategorijos (kurie dažniausiai kitose optikose kainuoja 120 – 200). Mūsų mažos kainos vardiniams akinių rėmeliams galioja VISADA. Nepraktikuojame fiktyvių akcijų. O senesni vardinių akinių modeliai tik nuo 19eur.

Gražūs vardiniai akiniai už kiniškos štampuotės kainą! VISADA!
vaiku optika

Vaikai geriau neras – garantuojame!

Vaikiški akinių rėmeliai ir akiniai nuo saulės vaikams – savo mažiesiems geresnių pasiūlymų niekur nerasite, nes vaikams pas mus be konkurencijos geriausi pasiūlymai! Plačiau mūsų „mažylyje“ www.vaikuoptika.lt

Vaikiški akinių rėmeliai ir akinių lęšiai -50% visada!
vardiniai akiniai optika

Kelios modelio spalvos. Gilus akinių asortimentas.

Siekiame, kad jūs rastumėte kuo labiau jums tinkantį akinių rėmelį, todėl beveik kiekvieno modelio turime po kelias spalvas. Juk svarbu, kad tiktų ne tik modelio forma, bet ir galėtumėte priderinti spalvą prie savo plaukų, veido odos ir pomėgių.

Tuo ir skiriamės nuo daugelio kitų optikų. Užsukite pamatuoti rėmelių.