Kokybės pažadas

Kitoje optikoje, atsiimant akinius, iš jūsų paima parašą, kad viskas gerai ir jūs neturite pretenzijų.

Mados optikoje – ne mes imam parašą, o PATYS PASIRAŠOME – viskas bus gerai – mūsų įsipareigojimas, kad jūs džiaugtumėtės savo naujaisiais akiniais.

Už akinius pasirašome patys ir garantuojame.

nuolaida akiniams

Sveiki,

Dėkoju, jei jau esate pas mus šimtą kartų pirkę akinius ar saulės akinius ir džiaugiuosi, jei mūsų optiką radote pirmąkart ir greitu metu užsuksite.

AKINIŲ KELIAS ilgas: Akinių ir lęšių gamintojai, optikos tiekėjai, gamybos įrengimai, kurjeriai ir jų automobiliai, akių gydytojai, optikos meistras ir akinių lęšių pjovimo įranga, optikės, kompiuterinės programos, optikos technika, saulės ir mėnulio  fazės …. Dalyvauja žmonės (tiek mes, tiek jūs), ne visada charakteriai gali sutapti, ne visada visiems puiki nuotaika. Dalyvauja technika, kuriai nenurodysi, kada pateikti siurprizą.

Aš jums negaliu pažadėti, jog AKINIŲ kelyje viskas visada vyks pagal idealų planą. Bet kelio gale jūs turite būti patenkinti ir džiaugtis savo naujaisiais akiniais. Toks mano tikslas ir pažadas.

Kokio optikų tinklo vadovai gali numoti ranka į kokį vieną iš penkiolikos ne itin pavykusį ar sudėtingesnį užsakymą, teigdami, jog neverta gaišti laiko smulkmenoms – svarbu bendra masė daugmaž patenkinta. 

Aš su tuo nesutinku, noriu, jog jūs visi būtumėte maksimaliai patenkinti. Jei jums akinių kelyje neišsprendė ir nepadarė maksimaliai taip kaip jūs įsivaizduojate, ar šiaip turite minčių kaip mes galėtume būti jums labiau naudingi,  nenumokite ranka ir parašykite man vadovas@madosoptika.lt

Optikos vadovas/savininkas,

Donatas  vadovas@madosoptika.lt