Akinių lęšiai

Dirbame su 4 akinių lęšių gamintojais – tam, kad jūs sutaupytumėte.

Jūs sutaupote, nes jei pas vieną gamintoją jūsų pageidaujami akinių lęšiai yra jau specialus receptūrinis užsakymas, tai pas kitą gali būti tarp pigesnių standartinės pozicijos pasiūlymų.  Tinklinės optikos dažniausiai  dirba su vienu brangesniu ir vienu pigesniu gamintoju. O mes nepriklausomi ir galime siūlyti, tai, kas naudingiau jums.

Klauskite savo lęšių kainos mūsų Facebook'e čia...

Siūlome ir tarpines akinių lęšių pozicijas.

Daugelyje optikų jums pasiūlys du akinių lęšių variantus: pigų ir brangų. Mes jums leidžiami rinktis iš daugiau (dažniausiai bent 5) galimybių. Parodome ir paaiškiname variantus.

Nesistengiame parduoti kažkurį variantą – renkatės JŪS!

Gaminame akinius vietoje.

Esame tikra optika.  Turime akinių gamybos įrangą ir akinius gaminame patys. Tai patogu jums!  Keičiant tik akinių lęšius nereiks palikti akinių – sutartu laiku pagaminsime per 20 min.

Patogu jums! Ypač su vaikais.

Tai ko kitur nerasite.

Turime tam tikrų akinių lęšių pozicijų, kurių kitose optikose nerasite.

PVZ. Poliarizuoti saulės akiniai su jūsų dioptrijomis už super kainą –  poliarizuoti akinių lęšiai – nuo 11,4 Eur/vnt. Ir ta kaina be reikalavimo pirkti rėmelį – galime įdėti ir į jūsų saulės akinius.

O vaikiškiems akiniams ir lęšiams -50%. VISADA! Nes tam ir turime www.vaikuoptika.lt

Kontaktiniai akinių lęšiai ir jų priežiūros priemonės – internetinių parduotuvių kainomis.

Pabandykite mūsų siūlomus kontaktinius. Vieno iš lyyderiaujančių gamintojų (CooperVision) – ne kiniški ar neaiškaus gamintojo.

Laukiame jūsų optikoje Konstitucijos pr. Vilniuje